OPINIE

Pani Ewa z Ostrołęki.

To niesamowite.

Wyobraźcie sobie, że 15 lat temu w ciągu jednego dnia wypadły jej wszystkie włosy. Przeżyła ogromny stres (nie chciała o tym mówić). Próbowała wszystkiego. Lekarze orzekli, że to reakcja na stres i dlatego nie kwalifikowała się na przeszczep (bo tego też próbowała).

Nie zauważyłem tego(pisze znajomy) jak zaczęła kupować u mnie Lamininę, bo miała dobrą perukę.

3 miesiące temu zaczęła zażywać Lamininę i lamininę Omega+++,

3 kapsułki Lamininy i 2 kapsułki Laminine Omega+++ dziennie.

Po miesiącu zauważyła, że włosy zaczynają jej odrastać, a w tej chwili ma bujną fryzurę!!!! Czy to nie wspaniałe ?

Lekarze, fryzjerka (u której była pierwszy raz od 15 lat), znajomi zszokowani.

Przy następnej wizycie pozwoli sobie zrobić zdjęcie i będę mógł jej opis umieścić na prezentacji. To są WSPANIAŁE preparaty. Aż się boję pomyśleć, że mógłbym nie zainteresować się tym preparatem. 

………………………………………………………………………………………… 

 Dwa miesiące temu spotkałam znajomą, która powiedziała
iż czekają na telegram , kiedy pogrzeb teścia 63 lat
Rak krtani, ostatnie stadium. Za późno na chemię i radioterapię.
Wstawili 15 cm. przepustnicy aby mógł przełykać.Wypisali z Onkologi. Oddali dokumentacje leczenia i skierowanie do Hospicjum. W domu leżał, mało się ruszał tak był osłabiony.
Powiedziałam o Lmininie .Tego samego dnia przyjechała z mężem. Wytłumaczyłam jak i ile podawać, kupili i wysłali.
Po dwóch tygodniach lasem zrobił spacer kilka kilometrów.Dziś syn brał kolejną dawkę i mówił,że ojciec czuje się świetnie. Codziennie chodzi po lesie. Zbierał grzyby nawet wybrał się kilka razy do pracy bo się nudzi.
Bierze 2 razy po 3 lam. rano i 3 wieczorem oraz 1 Omegę+.
Czyż nie można powiedzieć ,że prawie cudowna poprawa i to w niecałe dwa miesiące

Wiktoria

…………………………………………………………………………………………………………

Witam serdecznie wszystkich i chciałam się podzielić z Wami moją przygodą z LAMININE:

Chciałabym w kilku zdaniach opisać skuteczność działania LAMININE na przykładzie mojego męża.

Od lutego 2014 zaczął odczuwać dolegliwości z oddawaniem moczu .

Zgłosił się do lekarza, dostał nospe rozkurczowo , furaginę , pil dużo wywaru z pietruszki i tak to utrzymywało się do września 2014 roku. 12 września dostał ataku boleści z powodu całkowitego zatrzymania się moczu.

Natychmiast zgłosiliśmy się do przychodni urologicznej , gdzie go zacewnikowano. Zeszło 2,5 L moczu i musiał czekać na miejsce w szpitalu do 18 września.

W tym czasie ja zakupiłam Mały Pakiet LAMININE i podawałam 3 x 1 kaps już od chwili zgłoszenia się do urologa . Do szpitala mąż zgłosił się 18 września i przebywał w nim do 22 września . W czasie pobytu męża w szpitalu ja dokupiłam Laminine i brał 3 x 3 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege .

W szpitalu leczono go tylko zachowawczo , nie zgodził się na biopsje i inne leczenie szpitalne .

22 września wyszedł ze szpitala z wynikami : PSA-134.4 , mocznik 45 mg/dl ,kreatynina 1.71 mg/dl . Brał dalej 3×3 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege. W dniu 13 października powtórzyliśmy badania , które wskazywały bardzo dobra poprawę stanu zdrowia i tak współczynnik gruczołu krokowego PSA -13.87,mocznik-25,1 , kreatynina -1,10 .Następne wyniki zrobiliśmy 29 stycznia 2015r i współczynnik PSA wynosił 5.78 .

Od tej chwili bierze już 2×1 kaps Laminine plus 1 kaps Laminine Omege zapobiegawczo do dziś .

Czuje się dobrze , a przy okazji poprawił mu się wzrok , bardzo dużo złagodniały żylaki na obu nogach , stal się żywszy, nabrał sil , poprawił się koloryt skory i jej jędrność /ma 62 lata/

Tu chce złożyć największe podziękowania dla FIRMY LPGN , ze nie zaprzepaściła tak cudownego wynalazku dla ludzi , oraz wspaniałym ludziom współpracującym z FIRMA LPGN, którzy mi to zaproponowali .

Życzę wszystkim osobom nawet w najgorszych przypadkach chorobowych, aby na ich drodze stanęli ludzie z tak cudownym preparatem ,jakim jest LAMININE FIRMY LPGN .

Maria

 ………………………………………………………………………………

Dziewczynka, 5 lat.

Autyzm

Rodzice zaczęli podawanie Laminine od ½ kapsuły dziennie doprowadzając do 4 kapsuł dziennie (bez Laminine Omega+++). Jest na takim dawkowaniu już 1 rok.

Dziecko szybko zaczęło się uspakajać, przestało biegać kręgami, bez trudu przeszła na korzystanie z nocnika, co wcześnie było wręcz nie możliwe. Zaczęła z chęcią bawić się z innymi dziećmi. Zniknęła agresywność i dziewczynka zaczęła się przytulać. Obejmuję się, całuję bliskich. Zaczęła mówić, na początku nie zrozumiale a później coraz lepiej, śpiewać piosenki i tańczyć, kopiując innych. Zaczęła szybko się rozwijać.

Rodzice podjęli decyzje zwiększyć dawkowanie do 6 kapsuł dziennie.

Znajoma

………………………………………………………………………………………

Oto przypadek kobiety, która w ciągu 6 miesięcy, zażywając regularnie Laminine poradziła sobie z Łuszczycą, poniżej widzimy zdjęcia, a powyżej na drugim filmie widzimy dokładny przebieg działania Laminine na Łuszczycę. Film jest po rosyjsku, ale obrazy same za siebie mówią.
To wyjątkowy suplement diety, to białko, które po wprowadzeniu do
organizmu zmusza go do samoregeneracji.
Laminina jest cząsteczką białka w organizmie, znajdująca się w przestrzeni między komórkowej oraz w każdej innej substancji znajdującej się w komórkach. Każda najmniejsza komórka człowieka zawiera laminine, dlatego jest bardzo pomocna w leczeniu właśnie choroby skórnej jaką jest łuszczyca.

…………………………………………………………………………………

Mój problem z cukrzycą! Może przyda się informacja, w jaki sposób ujarzmiłem cukrzycę? Otóż przypadek sprawił, że w 2008 roku dowiedziałem się o mojej cukrzycy (308mg/dl) i od tej pory stała się moją wierną towarzyszką na dobre i na złe chyba do końca życia, Mimo tabletek w 2014 zaczął się poważny problem, cukier podskoczył do 588mg/dl, skoki cukru od 80 do 320mg/dl i w ciągu kilku dni pojawiły się otwarte rany na prawym podudziu. Nie wiele dzieliło mnie od amputacji (słysząc rozmowę lekarzy uciekłem z izby przyjęć), oczywiście insulina, ból, i załamanie. Bardzo jestem przywiązany do swojej nogi i trudno było by mi się z nią rozstać. Zacząłem szukać możliwości wolnych od skalpela i dużo by opisywać, czego próbowałem ( a rany otwarte, noga boli, cukier skacze). Kto szuka ten znajdzie, to stare przysłowie już niebawem i u mnie miało się spełnić. Wybawieniem okazał się preparat o nazwie LAMININE, początkowo potraktowany jak kolejny cudowny wynalazek na wszystko, czyli na nic. Na szczęście w tym przypadku nie miałem racji ( rany pozamykane – zostały tylko ślady, skoki cukru pomiędzy 80 – 160mg/dl, insuliny o 1/3 mniej, siofor z 3 na 2x dziennie. Żyć się chce!!!

Ed. Przymenski

………………………………………………………………………….

Mam szczegóły odchudzania kobiety, zdjęcie której pokazujemy podczas prezentacji:
Lidia, schudła 50 Funtów, to jest ponad 20 kg w ciągu 6 miesięcy zażywając codziennie 8 Laminine – 4 rano i 4 po południu. Nie stosowała żadnych diet – apetyt unormował się sam. Skóra jest gładka i napięta na całym ciele. Utrata zbędnych kilogramów z Laminine powstaje jako rezultat regulacji i regeneracji całego organizmu.

………………………………………………………………………………………………

„Dzisiaj byłem z żoną na 4-tej chemoterapii. Po sprawdzeniu wyników krwi i kontroli tzn. oględzinach lekarze stwierdzili że dzisiaj wiecej nie trzeba sprawdzać ponieważ wszystko jest na BDB i z osiem chemoterapii zrobiło się sześć tzn. Żonie zostało już tylko 2-chemoterapie. Muszę przyznać że Laminina to mistrzostwo swiata. Drugiego stycznia żona miała pierwszą chemoterapie, bylo krytycznie i lekarze powiedzieli że muszę być przygotowany na wszystko ponieważ stan jest bardzo zły, po drugiej chemoterapii żona każdego dnia gubiła pół kilograma i ważyła już tylko ponad 50kg. 30 stycznia koleżanka Ela P. przysłała mi Laminine, po trzech dniach żona wstała z łóżka i zaczeła sprzątanie, od tej pory przybierała na wadze 1kg. dziennie dzisiaj w szpitalu staneła na wagę i szok 68kg.  Dzisiaj planujemy urlop, a wczesniej planowałem pożegnanie. 

Elu wielkie dzięki poprostu Laminina i ty uratowaliscie mi żonę. 

Pozdrowienia dla wszystkich!!!                           

No i zapomniałem jeszcze o Iwonie R.  która poleciła mi kontakt z Elą, dzięki Iwona      POZDRAWIAM!!! Józef Piela”

—————————————————————————————— 

„Odkryłem nowe zastosowanie Laminine. 

Jakiś rok temu zrobił mi się na plecach czyrak. Byłem u chirurga, dal mi jakieś specyfiki do smarowania ale nie pomagały. 

Przy każdym ruchu duży ból. Żona mnie woziła do lekarza. Skończyło się na cięciu i czyszczeniu. 

Przez 4 tygodnie jeździłem na czyszczenie i opatrunki. Tydzień temu to samo i prawie w tym samym miejscu. Byłem pewien ze będzie powtórka z rozrywki.

3 dni temu rozpuściłem Lamininę w niewielkiej ilości wody i żona mi delikatnie wcierała na tego guza (miał już ok.3 cm. Średnicy). Po nacieraniu nasączyła gazę roztworem z Laminine i zrobiła mi opatrunek. Powtarzałem to rano i wieczorem. 

Dzisiaj rano podczas wcierania guz się wylał zupełnie bezboleśnie. Po wydezynfekowaniu wodą utlenioną posypałem ranę zawartością kapsułki Laminine i założyłem opatrunek. 

Właśnie sprawdziliśmy. Super się goi. 

Jeszce jedno, od chwili rozpoczęcia używania Digestive+++ około 4 tygodnie temu, schudłem około 4.5 kg, nie stosując żadnej diety. 

Te preparaty są genialne.” 

Tadeusz T. 

…………………………………………………………………………………

„Kochani muszę się pochwalić cudowną wiadomością.

Moja ciocia choruje na chorobę Parkinsona. Choroba gdy postępuje przejawia się brakiem apetytu, problemy z jelitami i chory zaczyna rozmawiać nie na temat .

Po tygodniu stosowania Laminine jest duża poprawa. Moja ciocia nabiera chęci do życia, powraca apetyt i co najważniejsze prowadzi rozmowę zupełnie logicznie.  Kochani to jest pierwszy tydzień a już takie postępy widać efekty. Laminine jest cudowna! Polecam każdemu.”

Emi S.

………………………………………………………………………………………………. 

Nie wierzyłam w działanie Laminine i powiedziałam sobie jak miałam problemy ze skora,-no dobra Laminine, to zobaczymy jaka jesteś ,wszyscy cię tak wychwalają ale nie jestem ciebie taka pewna.
No i stało się, po tygodniu zażywania zwiększonej dawki moja skora zagoiła sie w 100%.
Tu nie ma miejsca na wiarę, liczy się to co jest w środku kapsułki=ona działa cuda !!!” 

Małgorzata K. 

………………………………………………………………………………….

Podobnie, jak Tadeusz, złapałam „cos” jadać autobusem. Po mniej więcej godzinie pojawiła się wydzielina z nosa i drapanie w gardle. Niezwłocznie sięgnęłam po preparaty stosując dawkę „szokowa”. Wodę popijałam oczywiście małymi łykami niemal bez przerwy.

Jeszcze tego samego dnia objawy – wydzielina z nosa i drapanie w gardle ustąpiły, organizm nawet nie musiał zareagować podwyższeniem temperatury.

Dodam jeszcze ze LAMININE i LAMININE OMEGA+++  zażywam od pięciu miesięcy a od miesiąca dołożyłam IMMUNE+++ i DIGESTIVE+++.

Jest taka możliwość, ze organizm zasilany regularnie suplementacja zareagował na zwiększoną dawkę tak szybko. I dodam jeszcze, dla pełnego obrazu, ze mam tylko 68 lat.

Chce jeszcze dodać, aby informacja była pełna, ze LAMININE biorę od pięciu miesięcy, także OMEGE+++ a od miesiąca dołączyłam IMMUNE+++ i DIGESTIVE+++. Jest takie prawdopodobieństwo ze kompleksowe działanie preparatów pozwoliło organizmowi zadziałać błyskawicznie na zwiększona dawkę.”

Mirosława B. 

………………………………………………………………………..

W poniedziałek po południu zabrałem na „okazję” matkę z kilkuletnim dzieckiem stojącą na przystanku. Obydwie bardzo przeziębione i „prychające”.

Już w nocy obudziłem się z katarem i temperaturą. Rano miałem 38C. Czułem się bardzo źle. Zacząłem brać IMMUNE+++. W środę tak samo. Wieczorem byłem na spotkaniu w Warszawie już  praktycznie bez objawów. Dzisiaj już nie ma śladu. 

Od jakichś 3 tygodni zażywam też DIGESTIVE+++. Problemy trawienne ustąpiły już po tygodniu. 

Te preparaty są rewelacyjne!” 

Tadeusz T. 

…………………………………………………………………………………………..

Na prośbę jednej osoby napisałem małe streszczenie działania Laminine w przypadku mojej dolegliwości, jaką jest, a w zasadzie była – Zakrzepica żył, na skutek której 14 lat temu otworzyły mi się rany na nogach w okolicy kostek. 

Zacząłem zażywać Lamininę od 13 sierpnia, ponieważ niestety trzeba trochę czekać na przesyłkę z USA. 

Jak już zapewnię wiesz, mam otwarte rany na kostkach na skutek zakrzepicy żył. I mimo doskonałej opieki medycznej w Wielkiej Brytanii, gdzie obecnie mieszkam od 6 lat, to rany i tak nawet się nie zmniejszały. 

Natomiast już po 2 tygodniach od rozpoczęcia zażywania Laminine, rany zmniejszyły się o 20%, a ból ustąpił w 80% – 90%. Po nie całych 4 miesiącach zażywania Laminine, czyli na koniec listopada 2 rany już były naprawdę bardzo małe, a trzecia stale maleje z tygodnia, na tydzień. 

Ludzie pytają mnie, jak podziałała Laminine na moje nogi i niedawno w odpowiedzi dla jednej osoby napisałem dosyć obszerną odpowiedź: 

Pytanie: 

Chciałem się zapytać, jak działa Laminine na tą Twoją dolegliwość? Jest jakaś poprawa? 

Odpowiedź: 

Myślisz, że gdyby nie było poprawy, to bym reklamował Laminine i tą firmę? Działa i to rewelacyjnie. Przed rozpoczęciem kuracji Lamininą, mało kiedy spałem, bóle ran na nogach były nieprzeciętne i każdej nocy budziłem się czasami kilkakrotnie w nocy i wyłem z bólu, poza tym wielkość ran – największa z nich na lewej nodze, na stronie zewnętrznej miała 14 cm wysokości i 7-8 cm szerokości. 

Po 2 tygodniach zażywania Laminine, ból ustąpił w 80% – 90% zacząłem sypiać, jak niemowlę, a rany zmniejszyły się o jakieś 20%, mówię tutaj o pierwszych 2 tygodniach. Z tym, że nadal zażywam tabletki przeciwbólowe, jednak podczas chodzenia ból jest jeszcze nieprzeciętny. 

Listopad 2014 

Zacząłem zażywać Laminine dokładnie od 13 sierpnia, natomiast ta rana, która była największa, obecnie ma jakieś 7 cm wysokości i 2-3 cm szerokości. 

I tak samo inne rany drastycznie się zmniejszają. Za każdym razem, jak w środy, w przychodni pielęgniarki zmieniają mi opatrunki, to widzę kolejne zmiany i kolejne zmniejszanie się ran. 

Zmniejszyłem już zażywanie tabletek przeciwbólowych o ponad połowę. To również ogromny krok naprzód. 

Aczkolwiek ból na 2 ranach jeszcze występuje, no ale cóż, trzeba być cierpliwym. Jednakże zauważyłem, że od poprzedniej wizyty rany nie zmniejszyły się, a ból na jednej ranie się nawet lekko zwiększył, ale niestety przy mojej dolegliwości, to i tak jestem zszokowany, że nastąpiło takie działanie tylko po zażywaniu kilku kapsułek na dobę. Z braku kasy nie mogłem kupić więcej, ale teraz będę zamawiał większy pakiet, bo chcę zwiększyć dawkę. 

Przypuszczam, że obecna dawka, jaką przyjmuje reguluje inne elementy w organizmie i nie starcza na cały organizm, dlatego muszę jak najszybciej zwiększyć dawkowanie. Wiem o tym od innych osób, u których np. dawkowanie wielkości tylko paru kapsułek na dobę kompletnie nic nie dawało, oczywiście przy innych dolegliwościach, natomiast po zwiększeniu dawki rozpoczynał się proces pozbywania się danego schorzenia.  

Tak na dobrą sprawę to parę kapsułek na dobę, to można stosować na katar, a nie w przypadku złego krążenia krwi i takich ran, jakie ja mam. Ale i tak niesamowicie to zadziałało.  

Wydaje mi się, a w zasadzie jestem więcej, niż pewien, że sama wiara w uleczenie też daje ogromną siłę, a ja uwierzyłem, że to właśnie Laminine mi pomoże po obejrzeniu kilku prezentacji, na których pokazywane były zdjęcia widocznych schorzeń na ciele danej osoby. 

Ale zauważyłem też inne zmiany. 

Wcześniej musiałem zjeść przynajmniej 1 czekoladę na dobę, a obecnie jak jestem w sklepie, to nawet nie patrzę na półkę z czekoladami, tak samo coca-cola w puszce, to był mój ulubiony napój, obecnie ostatnio wypiłem 1 puszkę wczoraj, a wcześniej kilka tygodni temu. Zaczynam mniej słodzić herbatę, kawę, bo niedobrze mi się robi, jak posłodzę herbatę 4 łyżeczkami cukru, jak słodziłem w ciągu ostatnich wielu lat. Także, jak widać, następuje regulacja organizmu, dlatego niestety, muszę szybko zwiększyć dawkę zażywania Laminine. 

Aha, kolejna sprawa – papierosy Nie wyobrażam sobie, abym mógł sobie ot tak rzucić palenie, ale coś się stało dzisiaj od rana. Jak rano zapaliłem papierosa, to zaatakował mnie straszny kaszel, myślałem, że to przejściowe, ale zapaliłem za niedługo kolejnego i znowu atak kaszlu, no kuźwa, myślę sobie, co jest grane? Mam przestać palić?  

Bywają takie dni, że wymiotować mi się chce, jak zapalę papierosa rano i przez cały dzień tak się właśnie czuję, także chyba będę musiał w końcu to rzucić. 

Styczeń 2015 

Od połowy grudnia 2014r nie zażywam już tabletek przeciwbólowych, aczkolwiek, jak chodzę, to jeszcze odczuwam ból, ale nie jest on już na tyle duży, aby dalej łykać prochy przeciwbólowe.  

Ta duża rana, która miała na początku 14cm wysokości i 7 szerokości, jak już wiesz w listopadzie 2014r zmniejszyła się praktycznie o połowę, dzisiaj ta rana ma 1,5 cm wysokości i 1 cm szerokości. Myślę, że w ciągu najbliższych tygodni zaczną się całkowicie zamykać, tym bardziej, że zamówiłem i już otrzymałem większy pakiet Laminine i obecnie od ponad tygodnia zażywam więcej Laminine, Laminine Omega+++ oraz Digestive z Immune+++.  

Niestety Laminine Omegę+++, Digestive+++ i Immune+++ mam tylko po 1 buteleczce, więc zażywam minimum, tylko rano podczas śniadania, natomiast dodatkowo podczas obiadu kolejne kapsułki Laminine podstawowej i tyle samo wieczorem podczas kolacji.  

Czyli mam dowód sam na sobie, że Laminine działa na cały organizm. A teraz, jak zwiększyłem dawkę, to myślę, że i całe ciało zacznie się odmładzać. Widać to na zdjęciach, na prezentacjach, że osoby w wieku np. 70 lat, gdy zaczęły zażywać nawet po 10 kapsułek na dobę i więcej, to po około roku czasu całe ich ciało odmłodniało na tyle, że wyglądają na osoby w wieku 40-50 lat. 

To też daje mi ogromną wiarę w działanie tych preparatów.” 

Andrzej, Wielka Brytania 

………………………………………………………………………….

„Mój 6 letni syn łyka Laminine od miesiąca i zdecydowanie poprawiła mu się jasność myśli i koncentracja, miał z tym problemy po szczepieniu. W wieku 3 miesięcy został zaszczepiony Infarixem i sparaliżowany, rehabilitowany przez 7 miesięcy niedowład odszedł, ale kłopoty z koncentracją, z mową miał do tej pory. Widzę efekty po 1 Laminine dziennie, dodatkowo dieta bezglutenowa, bezmleczna i bezcukrowa.” 

Katarzyna, Kielce 

…………………………………………………………………………

„Lamininę zażywam drugi miesiąc. Śpię bardzo dobrze/a miałam kłopoty/. Mam dużo energii /a miałam nie za wiele/. Budzę się wypoczęta /budziłam się zmęczona/. Przestały wychodzić mi włosy /a wychodziły mi garściami/. Uważam, że jest to bardzo dużo poprawy na samopoczuciu i zdrowiu, a ile moich komórek jest zregenerowanych? Na pewno tysiące! Jestem cała hepi:)”

Halina, Wrocław

…………………………………………………………………………..

„Od roku miałam problemy z miesiączkami  – leciały zamiast krwi skrzepy. Miałam uderzenia gorąca, piekące stopy, wypadające włosy garściami. Od miesiąca biorę tylko minimalne dawkowanie, bo tylko tyle mogę przeznaczyć  miesięcznie z domowego budżetu. Podczas stosowania Laminine odeszły uderzenia gorąca, miesiączkuje bez skrzepów i innych zaburzeń. I to przy minimalnej dawce !!! :D” 

Agnieszka, Kielce 

……………………………………………………………………….

„Chcę się podzielić jak działa na mnie Laminine.  

Byłam osobą bardzo schorowaną cukrzyca typu 2, na insulinie 3 razy dziennie od 19 lat. Neurolog stwierdził ostatnio ze mam martwicę żył obwodowych w kończynach dolnych i że nogi do obcięcia, prawie w ogóle, nie mogłam chodzić a mrowienie i pieczenie nóg doprowadzało mnie do szału to był ból nie do wytrzymania, nie spałam całe noce byłam znerwicowana. Bóle głowy, migreny od rana do wieczora, ponadto wysokie ciśnienie 240/120, alergie na wszystko, kaszel cały rok, chore serce (wieńcówka), bóle stawów i jeszcze dużo by pisać. 

Zażywam od 26.08.2014r. Po dwóch dniach zażywania nareszcie zaczęłam spać cała noc i tak cały czas. Zniknęły całkowicie bóle głowy, po 3 dniach zauważyłam że nic mnie nie boli przy zmianie pogody. Byłam zachwycona.   

Po tygodniu zażywania ustąpiły całkowicie bóle nóg, pieczenie i mrowienie mogę chodzić nawet po 2,3 km i nic mnie nie boli. 

Ciśnienie jest bardzo ładne 120/70, nie mam żadnych problemów z sercem.  

Dzisiaj widziałam się z koleżanką która nie widziała mnie przez pół roku i powiedziałam że bardzo mi się poprawiła cera.  

Jeśli chodzi o cukrzycę to cukry bardzo się poprawiły miałam ponad 300 a teraz 120-145 jestem pewna że wyleczę się całkowicie i nie będę musiała robić sobie tych zastrzyków. 

Na koniec powiem, że jestem szczęśliwa że biegam codziennie po całym mieście i nie bolą mnie nogi, bo siedzenie w domu i ciągłe leżenie z wyczerpania było straszne, tak więc Laminine i Laminine OMEGA+++ to cudowne produkty.” 

Anna J., Gdynia

………………………………………………………………………….

„Ja nie mam wątpliwości co do działania Laminine . Kupiłem pierwsze trzy opakowani jakieś 5 tygodni temu . Nie przyłączyłem się wtedy do biznesu ponieważ Lamininę przedstawiano mi jak suplement, a kiedyś powiedziałem sobie że nigdy już nie będę robił biznesu z suplementami. Chociaż używam ich od kilkunastu lat. Ale to ciężki kawałek chleba. Mam mamę która od kilku lat cierpi na demencje starczą lub Alzhaimera. Właściwie nie ma jednoznacznej diagnozy. Kompletnie straciła pamięć t.zw krótką. Nie pamiętała co jadła na śniadanie 10 min wcześniej i że w ogóle jadła śniadanie. Zdarzały się dni że nas nie rozpoznawała. Wymykała się z domu i nie mogła trafić z powrotem. Kilka razy szukaliśmy jej po wsi. Czasami Ludzie do nas dzwonili (ci którzy nas znali) że chodzi dookoła sklepu i płacze. Nie wiedziała gdzie ma iść i jak się nazywa. Często była agresywna. Lekarze i znajomi radzili nam aby mamę oddać do domu opieki, mówili, że sami z nią sobie nie poradzimy i że będzie coraz gorzej.

5 tygodni temu zacząłem podawać jej 4-5 kapsułek Laminine dziennie . Po 3 tygodniach była nieprawdopodobna różnica. Dzisiaj rano wstała, zrobiła sobie śniadanie i poleciała na grzyby. Uwielbia je zbierać. A las jest oddalony od naszego domu około kilometra i trzeba do niego przejść przez bardzo ruchliwą drogę łączącą Warszawę z Augustowem. Chodzi oczywiście sama i to kilka razy dziennie. W chwili gdy piszę te słowa obiera włoszczyznę na zupę. To niesamowite jak ten produkt działa. Sąsiedzi pytają co zrobiliśmy, że tak jej się poprawiło. Od tygodnia dodaję jeszcze codziennie rano 1 kapsułkę Laminine OMEGA+++.

W ostatnim tygodniu zakupiłem dodatkowa jeszcze 5 opakowań. Sam nie zażyłem jeszcze ani jednej sztuki. Boję się, że może zabraknąć dla mamy. Do biznesu przyłączyłem się na początku ubiegłego tygodnia i nie zamierzam robić już nic innego. Plan kompensacyjny świetny a produkt niesamowity. Czego więcej trzeba?” 

Tadeusz, Sierock 

……………………………………………………………………………

„Mam reumatoidalne Zapalenie stawów. Zrobiłam zdjęcia moich dłoni z wykrzywionymi palcami. Biorę Laminine od 7 sierpnia. Na początek usunęła mi ból w okolicy nerki i zeszła opuchlizna z nóg; stopy były jak bańki – niewidoczne kostki. teraz  są jak wcześniej -bez opuchlizny. Zniknął też ból w wykrzywionych palcach, nawet nie zwróciłam uwagi na ten fakt. Do dobrego przyzwyczajamy się bardzo szybko. Ale brak tego bólu świadczy o działaniu Lamininy – gdy rosną zwyrodnienia – bardzo boli.”

Eugenia, Zabrze.

……………………………………………………………………………………..

„Ja się pochwale swoim doświadczeniem z Lamininą: po około miesiącu brania 1 kapsułki lamininy czystej plus jednej omegi 3 z apteki, znikł mi całkowicie stan zapalny czy raczej początek zwyrodnienia przy dużym palcu u nogi. Pewnie zaczynał mi się robić haluks. Ból był przy wkładaniu każdego buta, nawet takiego który był wcześniej dobry. Chodzenie w butach wywoływało silny ból, zaczerwienienie kości przy paluchu i promieniował na duża część nogi, a gdy zaczęłam brać Laninine po dwóch tygodniach powolutku, nie zauważalnie zaczął znikać. I go nie ma. Ta dam!!!”

Grażyna, Toruń. 

………………………………………………………………………………….

„Od marca bolała i puchła mi stopa. Lekarze, po sprawdzeniu nerek, ścięgien i układu krwionośnego, uznali mnie za kompletnie zdrową i przestali się przejmować, zostawiając mnie i moją stopę samej sobie. Jakieś 4 tygodnie temu dołączyłam sobie do zwykłej Lamininy OMEGA+++, początkowo nieregularnie, potem 1 kapsułkę dziennie.

Przedwczoraj uświadomiłam sobie, że stopa mnie nie boli i opuchlizna zniknęła, a świadomość ta dotarła do mnie po całym dniu chodzenia po górach i to w trampkach. Notabene wczoraj obudziłam się też bez zakwasów, choć ostatni raz byłam w górach rok temu i wtedy przypłaciłam zakwasami znacznie krótszą wycieczkę. 

Docierają też do mnie informacje od znajomych z ich wakacyjnych wojaży. Okazuje się, że i oni bardzo dobrze znoszą „aktywny wypoczynek” rowerowy po miesiącach rdzewienia w siedzącej pracy :)” 

Ewa, Wrocław  

…………………………………………………………………………….

„Zażywam Laminine od dwoch miesiecy. Stałam się bardziej zrelaksowana, mniej się denerwuję rzeczami codziennymi. Oprócz tego, moje dziąsła, które znacząco się obniżyły w trakcie ciąży, zaczęły sie regenerować – wracać na swoje miejsce!!!  Pozostaje mi tylko czekać na kolejne korzyści wynikające z zażywania Laminine.”

Gosia Pm, Białystok 

………………………………………………………………………………

„Witam serdecznie, pragnę podzielić się moją radością z efektów, jakie daje przyjmowanie Lamininy. Od 11 lat jestem cukrzykiem i mam wszystkie przypadłości za tym idące – niewydolność krążenia, nadciśnienie, osłabione nerki, insulina 2xdziennie, dieta, ograniczenia w jedzeniu, leki 3xdziennie …a żyć się chce. 

Do wypróbowania Laminie namówiła mnie żona, od stycznia zażywam Laminie i Laminine OMEGA+++. Pierwsze efekty otrzymałem w marcu: ciśnienie się ustabilizowało, w kwietniu zredukowałem leki na nadciśnienie, gdyż wartości były zbyt niskie i przez ciśnienie przysypiałem w pracy. Cukier, co rano taki sam wynik: 115, aktualnie biorę dalej tą samą dawkę Lamininy a leki na nadciśnienie zostały zmienione na słabsze przez lekarza – o połowę zmniejszona dawka i ciśnienie przy tym 120/80. Cukier, co rano mierzony dalej wynosi 115, a dawka insuliny została zmniejszona o połowę. Nie jestem senny, częściej zjem coś słodkiego, przy tym badania cukru pokazują stale ten sam wynik.” 

Marian M.  

………………………………………………………………………

„Jestem Lekarzem weterynarii z 30 letnim stażem, moja specjalizacja to psy i koty. 

Stale korzystałam ze szkoleń, kongresów, czy warsztatów, aby pogłębić wiedzę i znaleźć sposób, aby nasze zwierzątka mniej cierpiały w tym jakże krótkim życiu. Diagnostyka jest na dzień dzisiejszy bardzo silnie rozbudowana, sprzęt i leki dają nam, lekarzom duże możliwości, ale niejednokrotnie, gdy pobieram krew bądź kładę zwierzę na stół, aby zrobić USG lub inne badanie, widzę strach w oczach tych zwierząt i pytanie, – „Po co to? Ja jestem wierny, oddany a wy skazujecie mnie na tak liczne zabiegi i cierpienia.” 

Od Stycznia 2014 roku leczenie dla mnie stało się łatwiejsze, odkąd poznałam działanie Laminine. Preparat jest zarejestrowany dla ludzi i zwierząt, i ja zastosowałam go najpierw u siebie I swoich psów: 

Sznaucer olbrzym, suczka 12 lat, zmiany nowotworowe, guzy widoczne gołym okiem. Badania wykazały niewydolność nerek – co dla tej rasy jest normą, zdecydowałam się więc na zastosowanie tego preparatu. Podawałam jej przez 1 miesiąc codziennie Lamininę, a już po kilku dniach zauważyłam, że wróciła jej chęć do zabawy, na spacerze znowu intensywnie biega, a skóra z matowej stała się na powrót świecąca. 

Po 2 miesiącach podawania preparatu nie pojawiły się żadne nowe guzy, a istniejące stały się luźne i wiotkie. Z kolei badania kontrolne nerek wykazały, że parametry wróciły do normy. 

Już mija 5-ty miesiąc, jak podaje jej Laminine  i widzę, że moja dziewczyna/suczka/ jest pełna energii, wzrok tez się poprawił, biega, skacze za piłką tak jak to robiła 5 lat temu. 

W leczeniu zwierząt często posiłkuje się Laminine: 

Kot białaczkowy, przypadek książkowy niemalże, nie je, nie pije, stan beznadziejny. Poprosiłam właściciela o jeszcze jedną szansę dla tego zwierzaka. Po miesiącu właściciel opowiada, że kot już je, robi się aktywny, nie przybiera jeszcze na wadze, ale co najważniejsze – żyje.  

Aktualnie mijają 4-ty miesiąc jak kot bierze Laminine dziennie. Żałuję tylko, że nie robiłam zdjęć, bo trudno uwierzyć, że to jest ten sam zwierzak – okrąglutki, połysk, a co najlepsze, zaczął się normalnie zachowywać. Pamiątką minioną są tylko zmienione dziąsła. 

Czyniąc stałe obserwacje w trakcie stosowania preparatu stwierdzam, że Laminina szybciej, skuteczniej i lepiej działa na zwierzęta, prawdopodobnie, dlatego że ilość środka w odniesieniu do Masy ciała jest wielokrotnie większa. 

Kolejny przypadek to owczarek niemiecki, z powtarzającymi się tzw. HOT-Spotami. Bardzo przykre zmiany, zwierzę wygryza się – widoczne są ogromne placki na skórze, zadrapania aż do krwi, zmiany swędzą, są uciążliwe i bolesne, trudne do leczenia. 

Zastosowałam standardowe leczenie oraz Laminine. Mijają już 3-i miesiąc i hot spot się nie powtórzył. 

Bardzo szybkie efekty leczenia widać u kotów, gdyż są to zwierzęta, które tylko trzeba wspomóc, a one już bardzo szybko same wracają do zdrowia. 

W trudnych stanach, gdzie kot nie chce jeść, podanie 1 kapsułki i to głównie Lamininy OMEGA+++, (bo ma smak i zapach ryby, co dla kotów jest zawsze ponętne) wraca im apetyt, a za tym chęć do życia. Wymioty ustają i wyraźnie skraca się czas leczenia. 

Zabiegi chirurgiczne na gruczole mlecznym są zawsze trudne do gojenia, bo zarówno zmiany Chorobowe jak i rana operacyjna jest zwykle bardzo rozległa, długo się goi i zawsze istnieje możliwość zakażenia.

Suczka 15 kg, 10 lat, zmiany na całej listwie mlecznej, po operacji, zastosowałam antybiotyki osłonowo oraz codziennie Laminine. Po 12 dniach zdjęłam szwy, rana okazała się czysta, zrośnięta,

a takie rany najczęściej goja się po 3 do 4 tygodni.

Pies 16 lat, porażony, nie potrafił utrzymać się na nogach, diagnostycznie to zespół przedsionkowy – wylew – zaburzenia neurologiczne, właściciel prosi o ratunek, zastosowałam leczenie objawowe, i poleciłam Laminine. Po 2 miesiącach pies już przyszedł sam, tzn. na własnych nogach do lecznicy. Zdecydowaliśmy, że podajemy tylko Lamininę oraz leki nasercowe.

Mija 5-ty miesiąc podawania i pies chodzi sam, biega, potrafi się otrzepać jak to psy robią, rozciąga kręgosłup i nie widać zmian neurologicznych, właściciel zdecydował się podawać Lamininę dalej.”

Halina M. Województwo śląskie 

…………………………………………………………………………….

„Chcę podzielić się swoim doświadczeniem dotyczącym regenerującego działania Laminine. Kilka dni temu dotkliwie oparzyłam nogę wrzącym olejem. Wyglądało okropnie i strasznie bolało. Córka natychmiast wysypała kilka kapsułek Laminine na ranę pokrywając ją w całości i przykryła gazą. Po 10 minutach ból zaczął zacichać i noc nawet spałam, budziłam się tylko z niewygody przez unieruchomioną pozycje nogi. Jakież było zdumienie całej rodziny, kiedy po ściągnięciu gazy rano zobaczyliśmy tylko lekko zróżowione ślady oparzenia!!! Nigdy bym nie uwierzyła, jeżeliby usłyszałam taka historie od kogoś. Szkoda nie pomyśleliśmy o zrobieniu zdjęć. Teraz też jestem zwolenniczką Laminine. Zaczynam zażywać codziennie.”

Anna R. Wadowice 

…………………………………………………………………………….

„Przez ostatnie dziesięć lat moje włosy nie wyglądały zbyt dobrze, suche, cienkie i matowe. Podczas diagnostyki stwierdzono osłabienie funkcji nerek, która mogła być przyczyną pogorszenia stanu włosów. Zaczęłam zażywać Laminine. Przez pierwsze trzy tygodnie nie zauważyłam żadnej widocznej poprawy. Natomiast wyraźnie zmienił się mój stan emocjonalny i zaczęłam dobrze sypiać. Po prawie miesiącu zażywania Laminine włosy przestały wypadać i zauważyłam chmurkę nad głową. Przyglądając się zobaczyłam mnóstwo nowiutkich włosków!!!

Do Laminine dołączyłam Laminine Omega+++ i teraz, po pół roku zażywania moje włosy wyglądają świetnie, mocne i błyszczące. Mam dużo energii i każdego dnia mam dobry nastrój! Rewelacja!” 

Marioła L. Kraków  

………………………………………………………………………………

„Od około dwóch lat nie przespałam spokojnie jednej nocy. Nie mogłam zasnąć wieczorem a sen był płytki i krótki. Budziłam się rano z ciężką głowa, niezdolna do pracy. I tak dzień w dzień. Zaczęłam zażywać Laminine bez przekonania, ponieważ nic nie pomagało wcześniej, to dlaczego tym razem miało by być inaczej? Jakie było moje zdziwienie, kiedy po czterech dniach (!!!) obudziłam się rano ze świadomością, że przespałam całą noc i czuję się świetnie! Zażywam Laminine już od czterech miesięcy i problem z bezsennością pożegnałam na zawsze. Przyjemnym bonusem dla było również unormowanie ciśnienia i zniknięcie bóli żołądkowych. Teraz dołączyłam drugi preparat, Laminine Omega+++ i jestem ciekawa rezultatów!”

Janina S. Krzeszowice 

………………………………………………………………………………..

„Zażywam Laminine i Laminine Omega+++ od ponad czterech miesięcy i chce podzielić się swoimi rezultatami. Polepszył mi się stan skóry, jest jaśniejsza i gładsza. Na dekolcie mniej plam pigmentacyjnych. Znacznie lepiej pracuje układ trawienny. Mam dużo energii, ale najbardziej mnie ucieszyły rezultaty związane ze wzrokiem. Jestem panią mocno po sześćdziesiątce i czasem czułam się jak ślepa kura bez okularów, do tego łzawiące lub suche na przemian oczy. Teraz wszystkie nieprzyjemne objawy zniknęły a wzrok polepszył się na tyle, że czasem zapominam o okularach! I jeszcze nie mam podwyższonego cholesterolu!”

Janina K. Kraków 

…………………………………………………………………………………………

„Witam! Biorę Lamininę od soboty i od pierwszego dnia (2 kapsułki rano) poczułam różnicę, a mianowicie nie zauważyłam nadejścia burzy, choć jestem meteoropatą. Wczoraj po raz kolejny burza nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia, a i dzisiaj – choć pogoda jest okropna, mam dobre samopoczucie i trzeźwy umysł. Do tej pory przy deszczowej pogodzie nie miałam siły otworzyć oczu tak miałam ciężkie powieki i zasypiałam na chodząco, o pracy nie było mowy.” 

Ewa C. Wrocław 

………………………………………………………………………………………..

„W 2002 przeszedłem żółtaczkę typu B. Choroba trzymała mnie 1,5 roku i wyleczyły mnie lekarstwa homeopatyczne. Wróciłem do pełni zdrowia. W 2011 chciałem wykupić polisę na życie. Niestety wyniki badania wątroby wykazały że są wyższe niż norma. Zdziwiło mnie to bo generalnie czułem się dobrze. Lekarz pod którego jestem okiem kierował mnie na przeróżne badania aby dowiedzieć się dlaczego tak jest. Nie dowiedział się i postanowił że skieruje mnie następnym razem na biopsję wątroby. Na ostatniej wizycie lekko się zdziwił bo wyniki się poprawiły. Pyta się co zrobiłem a ja na to no jak to co – LAMININKA.”

Krzysztof B. Brzeg 

……………………………………………………………………………………………

  

Opiszę trochę dokładniej przypadek Beaty, ma 45 lat . Znam ją od wielu lat . Zawsze była kierownikiem apteki i bardzo sceptyczna wobec wszelkich suplementów.

Do stycznia 2014 roku nie miała pojęcia że ma raka. 10 stycznia dostała krwotoku .Zabrano ją do szpitala . Straciła 4 litry krwi i usłyszała diagnozę – Gruczorakolak . Wycięto jej narządy rodne. Bardzo szybko poszły przerzuty na nerki i kręgosłup . Nie mogła się poruszać , cały czas leżała . Miała zastosowaną nefrostonie.

Bardzo silne odleżyny i uczulenie prawdopodobnie od plastrów przytrzymujących sączki .Nie mogła czytać bo bolały ją oczy i bardzo pogorszył jej się wzrok . Nie miała apetytu i odżywiano ją kroplówkami. Na początku listopada lekarz prowadzący powiedział do jej siostry że nie ma sensu podawać chemii bo to jest ostatnie stadium i ze Beatę trzeba oddać do hospicjum. 

O chorobie Beaty dowiedziałem się pod koniec września . 25 września zażyła pierwsze Laminine . Zaczęła od 1 rano i jednej wieczorem . Następnego dnia 2 rano , i 2 wieczorem , następnego 3 i następnego 4. Taką dawkę stosowała przez miesiąc. Po miesiącu dołączyła 1 Lamininę OMEGA+++. Obecnie używa 10 tabletek Laminine podstawowej i 1Laminine OMEGA+++. 

Od chwili gdy zaczęła zażywać po kilku dniach zniknęły odleżyny i uczulenie, zaczęła spokojnie spać , poprawił jej się nastrój . Po kilku tygodniach poziom kreatyniny spadł do 1,6. Nerki zaczęły lepiej pracować . Wrócił apetyt i poprawił jej się wzrok na tyle ze jak się wyraziła jej siostra Grażyna zaczęła połykać książki . Od jakichś 2 tygodni zaczęła wstawać i samodzielnie poruszać się po mieszkaniu . W piątek miała badania i okazało się ze poziom markerów spadł z 1200 na 138. Lekarze są zszokowani. Ma jeszcze słabe wyniki hemoglobiny ale przypisują to chemii . Sama Beata jest pewna że to Laminine ratuje jej życie . Zastanawiam się co by było gdyby Laminine zaczęła zażywać w styczniu albo jeszcze wcześniej . Gdyby mogła sobie pozwolić na 15 szt. Dziennie, takie zalecenia są przy zaawansowanym nowotworze.

P.S.:Właśnie wróciłem ze spotkania z Beatką. Przypominam że to moja „podopieczna” chora na nowotwór (gruczorakolak). Pani doktor 25 września 2014 r powiedziała że nie ma żadnych szans i nie ma sensu aplikować jej chemi bo to ostatnie stadium i trzeba ją umieścić w chospicjum. Dzisiaj rano ta sama Pani doktor powiedziała jej ze patrząc na wyniki i na nią wcale nie widać że jest chora na raka. powiedziała też że pierwszy raz coś takiego widzi i że jest zszokowana. Tak działa nasza Laminina!” 

Tadeusz, z pozwolenia Beaty. 

…………………………………………………………………….

 
Moja mama choruje na demencje starcza lub altzhaimera, od 1,5 roku nie rozpoznawała nas, nic nie pamiętała, a raczej pamiętała epizody sprzed 10-20 lat, ale nie pamiętała co 10 min wcześniej jadła na śniadanie i że w ogóle jadła.
Uciekała z domu i się gubiła, często była agresywna.
Po 4 tygodniach zażywania po 2 kapsułki rano i wieczorem sama chodzi na grzyby i zachowuje się normalnie. To jeszcze nie jest ideał ale po 4 tygodniach zażywania jest nieprawdopodobna zmiana.
Tadeusz

………………………………………………………………………….


Andrzej od dawna choruje, mieszka w Irlandi i tam się leczy, a nogach ma otwarte rany które się nie goiły i wył z bólu Nic mu nie pomagało .
Co tydzień chodził do przychodni na zmiany opatrunków .
Po kilku tygodniach zażywania Laminine juz minęły bóle a rany tak szybko się zmniejszają że pielęgniarki są zaskoczone.
Andrzej

…………………………………………………………………………….


U Eli  w marcu odkryto kamień wielkości 12 mm ( nie pamiętam czy w nerce czy w woreczku) .
W ubiegłym tygodniu napisała na czacie że właśnie jest w szpitalu i robiono jej USG – kamienia nie odkryto, a lekarze ze zdziwieniem jej pytali co robiła.
Znajomy

…………………………………………………………………….


Znajomy z legionowa po udarze mózgu miał niedowład prawej strony ciała . Musiał się uczyć jeść i innych rzeczy lewą ręką .
Po 2 tygodniach zażywania lamininy już jadł prawą ręką I czuje się coraz lepiej, sam mówi ze to cud .
Takich przykładów jest dużo . Z każdym z kim rozmawiamy jest zachwycony działaniem.
Kolega

…………………………………………………………………………………..

„Mam reumatoidalne Zapalenie stawów. Zrobiłam zdjęcia moich dłoni z wykrzywionymi palcami. Biorę Laminine od 7 sierpnia. Na początek usunęła mi ból w okolicy nerki i zeszła opuchlizna z nóg; stopy były jak bańki – niewidoczne kostki. teraz  są jak wcześniej -bez opuchlizny. Zniknął też ból w wykrzywionych palcach, nawet nie zwróciłam uwagi na ten fakt. Do dobrego przyzwyczajamy się bardzo szybko. Ale brak tego bólu świadczy o działaniu Lamininy – gdy rosną zwyrodnienia – bardzo boli.”

Eugenia, Zabrze.

………………………………………………………………………………….

„Ja się pochwale swoim doświadczeniem z Lamininą: po około miesiącu brania 1 kapsułki lamininy czystej plus jednej omegi 3 z apteki, znikł mi całkowicie stan zapalny czy raczej początek zwyrodnienia przy dużym palcu u nogi. Pewnie zaczynał mi się robić haluks. Ból był przy wkładaniu każdego buta, nawet takiego który był wcześniej dobry. Chodzenie w butach wywoływało silny ból, zaczerwienienie kości przy paluchu i promieniował na duża część nogi, a gdy zaczęłam brać Laninine po dwóch tygodniach powolutku, nie zauważalnie zaczął znikać. I go nie ma. Ta dam!!!”

Grażyna, Toruń. 

…………………………………………………………………………………….

„Od marca bolała i puchła mi stopa. Lekarze, po sprawdzeniu nerek, ścięgien i układu krwionośnego, uznali mnie za kompletnie zdrową i przestali się przejmować, zostawiając mnie i moją stopę samej sobie. Jakieś 4 tygodnie temu dołączyłam sobie do zwykłej Lamininy OMEGA+++, początkowo nieregularnie, potem 1 kapsułkę dziennie.

Przedwczoraj uświadomiłam sobie, że stopa mnie nie boli i opuchlizna zniknęła, a świadomość ta dotarła do mnie po całym dniu chodzenia po górach i to w trampkach. Notabene wczoraj obudziłam się też bez zakwasów, choć ostatni raz byłam w górach rok temu i wtedy przypłaciłam zakwasami znacznie krótszą wycieczkę. 

Docierają też do mnie informacje od znajomych z ich wakacyjnych wojaży. Okazuje się, że i oni bardzo dobrze znoszą „aktywny wypoczynek” rowerowy po miesiącach rdzewienia w siedzącej pracy :)” 

Ewa, Wrocław  

……………………………………………………………………………..

„Zażywam Laminine od dwoch miesiecy. Stałam się bardziej zrelaksowana, mniej się denerwuję rzeczami codziennymi. Oprócz tego, moje dziąsła, które znacząco się obniżyły w trakcie ciąży, zaczęły sie regenerować – wracać na swoje miejsce!!!  Pozostaje mi tylko czekać na kolejne korzyści wynikające z zażywania Laminine.”

Gosia Pm, Białystok 

………………………………………………………………………………

„Witam serdecznie, pragnę podzielić się moją radością z efektów, jakie daje przyjmowanie Lamininy. Od 11 lat jestem cukrzykiem i mam wszystkie przypadłości za tym idące – niewydolność krążenia, nadciśnienie, osłabione nerki, insulina 2xdziennie, dieta, ograniczenia w jedzeniu, leki 3xdziennie …a żyć się chce. 

Do wypróbowania Laminie namówiła mnie żona, od stycznia zażywam Laminie i Laminine OMEGA+++. Pierwsze efekty otrzymałem w marcu: ciśnienie się ustabilizowało, w kwietniu zredukowałem leki na nadciśnienie, gdyż wartości były zbyt niskie i przez ciśnienie przysypiałem w pracy. Cukier, co rano taki sam wynik: 115, aktualnie biorę dalej tą samą dawkę Lamininy a leki na nadciśnienie zostały zmienione na słabsze przez lekarza – o połowę zmniejszona dawka i ciśnienie przy tym 120/80. Cukier, co rano mierzony dalej wynosi 115, a dawka insuliny została zmniejszona o połowę. Nie jestem senny, częściej zjem coś słodkiego, przy tym badania cukru pokazują stale ten sam wynik.” 

Marian M.  

…………………………………………………………………………………

„Jestem Lekarzem weterynarii z 30 letnim stażem, moja specjalizacja to psy i koty. 

Stale korzystałam ze szkoleń, kongresów, czy warsztatów, aby pogłębić wiedzę i znaleźć sposób, aby nasze zwierzątka mniej cierpiały w tym jakże krótkim życiu. Diagnostyka jest na dzień dzisiejszy bardzo silnie rozbudowana, sprzęt i leki dają nam, lekarzom duże możliwości, ale niejednokrotnie, gdy pobieram krew bądź kładę zwierzę na stół, aby zrobić USG lub inne badanie, widzę strach w oczach tych zwierząt i pytanie, – „Po co to? Ja jestem wierny, oddany a wy skazujecie mnie na tak liczne zabiegi i cierpienia.” 

Od Stycznia 2014 roku leczenie dla mnie stało się łatwiejsze, odkąd poznałam działanie Laminine. Preparat jest zarejestrowany dla ludzi i zwierząt, i ja zastosowałam go najpierw u siebie I swoich psów: 

Sznaucer olbrzym, suczka 12 lat, zmiany nowotworowe, guzy widoczne gołym okiem. Badania wykazały niewydolność nerek – co dla tej rasy jest normą, zdecydowałam się więc na zastosowanie tego preparatu. Podawałam jej przez 1 miesiąc codziennie Lamininę, a już po kilku dniach zauważyłam, że wróciła jej chęć do zabawy, na spacerze znowu intensywnie biega, a skóra z matowej stała się na powrót świecąca. 

Po 2 miesiącach podawania preparatu nie pojawiły się żadne nowe guzy, a istniejące stały się luźne i wiotkie. Z kolei badania kontrolne nerek wykazały, że parametry wróciły do normy. 

Już mija 5-ty miesiąc, jak podaje jej Laminine  i widzę, że moja dziewczyna/suczka/ jest pełna energii, wzrok tez się poprawił, biega, skacze za piłką tak jak to robiła 5 lat temu. 

W leczeniu zwierząt często posiłkuje się Laminine: 

Kot białaczkowy, przypadek książkowy niemalże, nie je, nie pije, stan beznadziejny. Poprosiłam właściciela o jeszcze jedną szansę dla tego zwierzaka. Po miesiącu właściciel opowiada, że kot już je, robi się aktywny, nie przybiera jeszcze na wadze, ale co najważniejsze – żyje.  

Aktualnie mijają 4-ty miesiąc jak kot bierze Laminine dziennie. Żałuję tylko, że nie robiłam zdjęć, bo trudno uwierzyć, że to jest ten sam zwierzak – okrąglutki, połysk, a co najlepsze, zaczął się normalnie zachowywać. Pamiątką minioną są tylko zmienione dziąsła. 

Czyniąc stałe obserwacje w trakcie stosowania preparatu stwierdzam, że Laminina szybciej, skuteczniej i lepiej działa na zwierzęta, prawdopodobnie, dlatego że ilość środka w odniesieniu do Masy ciała jest wielokrotnie większa. 

Kolejny przypadek to owczarek niemiecki, z powtarzającymi się tzw. HOT-Spotami. Bardzo przykre zmiany, zwierzę wygryza się – widoczne są ogromne placki na skórze, zadrapania aż do krwi, zmiany swędzą, są uciążliwe i bolesne, trudne do leczenia. 

Zastosowałam standardowe leczenie oraz Laminine. Mijają już 3-i miesiąc i hot spot się nie powtórzył. 

Bardzo szybkie efekty leczenia widać u kotów, gdyż są to zwierzęta, które tylko trzeba wspomóc, a one już bardzo szybko same wracają do zdrowia. 

W trudnych stanach, gdzie kot nie chce jeść, podanie 1 kapsułki i to głównie Lamininy OMEGA+++, (bo ma smak i zapach ryby, co dla kotów jest zawsze ponętne) wraca im apetyt, a za tym chęć do życia. Wymioty ustają i wyraźnie skraca się czas leczenia. 

Zabiegi chirurgiczne na gruczole mlecznym są zawsze trudne do gojenia, bo zarówno zmiany Chorobowe jak i rana operacyjna jest zwykle bardzo rozległa, długo się goi i zawsze istnieje możliwość zakażenia.

Suczka 15 kg, 10 lat, zmiany na całej listwie mlecznej, po operacji, zastosowałam antybiotyki osłonowo oraz codziennie Laminine. Po 12 dniach zdjęłam szwy, rana okazała się czysta, zrośnięta,

a takie rany najczęściej goja się po 3 do 4 tygodni.

Pies 16 lat, porażony, nie potrafił utrzymać się na nogach, diagnostycznie to zespół przedsionkowy – wylew – zaburzenia neurologiczne, właściciel prosi o ratunek, zastosowałam leczenie objawowe, i poleciłam Laminine. Po 2 miesiącach pies już przyszedł sam, tzn. na własnych nogach do lecznicy. Zdecydowaliśmy, że podajemy tylko Lamininę oraz leki nasercowe.

Mija 5-ty miesiąc podawania i pies chodzi sam, biega, potrafi się otrzepać jak to psy robią, rozciąga kręgosłup i nie widać zmian neurologicznych, właściciel zdecydował się podawać Lamininę dalej.”

Halina M. Województwo śląskie 

……………………………………………………………………………………

„Chcę podzielić się swoim doświadczeniem dotyczącym regenerującego działania Laminine. Kilka dni temu dotkliwie oparzyłam nogę wrzącym olejem. Wyglądało okropnie i strasznie bolało. Córka natychmiast wysypała kilka kapsułek Laminine na ranę pokrywając ją w całości i przykryła gazą. Po 10 minutach ból zaczął zacichać i noc nawet spałam, budziłam się tylko z niewygody przez unieruchomioną pozycje nogi. Jakież było zdumienie całej rodziny, kiedy po ściągnięciu gazy rano zobaczyliśmy tylko lekko zróżowione ślady oparzenia!!! Nigdy bym nie uwierzyła, jeżeliby usłyszałam taka historie od kogoś. Szkoda nie pomyśleliśmy o zrobieniu zdjęć. Teraz też jestem zwolenniczką Laminine. Zaczynam zażywać codziennie.”

Anna R. Wadowice 

…………………………………………………………………………………….

„Przez ostatnie dziesięć lat moje włosy nie wyglądały zbyt dobrze, suche, cienkie i matowe. Podczas diagnostyki stwierdzono osłabienie funkcji nerek, która mogła być przyczyną pogorszenia stanu włosów. Zaczęłam zażywać Laminine. Przez pierwsze trzy tygodnie nie zauważyłam żadnej widocznej poprawy. Natomiast wyraźnie zmienił się mój stan emocjonalny i zaczęłam dobrze sypiać. Po prawie miesiącu zażywania Laminine włosy przestały wypadać i zauważyłam chmurkę nad głową. Przyglądając się zobaczyłam mnóstwo nowiutkich włosków!!!

Do Laminine dołączyłam Laminine Omega+++ i teraz, po pół roku zażywania moje włosy wyglądają świetnie, mocne i błyszczące. Mam dużo energii i każdego dnia mam dobry nastrój! Rewelacja!” 

Marioła L. Kraków  

……………………………………………………………………………..

„Od około dwóch lat nie przespałam spokojnie jednej nocy. Nie mogłam zasnąć wieczorem a sen był płytki i krótki. Budziłam się rano z ciężką głowa, niezdolna do pracy. I tak dzień w dzień. Zaczęłam zażywać Laminine bez przekonania, ponieważ nic nie pomagało wcześniej, to dlaczego tym razem miało by być inaczej? Jakie było moje zdziwienie, kiedy po czterech dniach (!!!) obudziłam się rano ze świadomością, że przespałam całą noc i czuję się świetnie! Zażywam Laminine już od czterech miesięcy i problem z bezsennością pożegnałam na zawsze. Przyjemnym bonusem dla było również unormowanie ciśnienia i zniknięcie bóli żołądkowych. Teraz dołączyłam drugi preparat, Laminine Omega+++ i jestem ciekawa rezultatów!”

Janina S. Krzeszowice 

…………………………………………………………………………………

„Zażywam Laminine i Laminine Omega+++ od ponad czterech miesięcy i chce podzielić się swoimi rezultatami. Polepszył mi się stan skóry, jest jaśniejsza i gładsza. Na dekolcie mniej plam pigmentacyjnych. Znacznie lepiej pracuje układ trawienny. Mam dużo energii, ale najbardziej mnie ucieszyły rezultaty związane ze wzrokiem. Jestem panią mocno po sześćdziesiątce i czasem czułam się jak ślepa kura bez okularów, do tego łzawiące lub suche na przemian oczy. Teraz wszystkie nieprzyjemne objawy zniknęły a wzrok polepszył się na tyle, że czasem zapominam o okularach! I jeszcze nie mam podwyższonego cholesterolu!”

Janina K. Kraków 

………………………………………………………………………………….

„Witam! Biorę Lamininę od soboty i od pierwszego dnia (2 kapsułki rano) poczułam różnicę, a mianowicie nie zauważyłam nadejścia burzy, choć jestem meteoropatą. Wczoraj po raz kolejny burza nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia, a i dzisiaj – choć pogoda jest okropna, mam dobre samopoczucie i trzeźwy umysł. Do tej pory przy deszczowej pogodzie nie miałam siły otworzyć oczu tak miałam ciężkie powieki i zasypiałam na chodząco, o pracy nie było mowy.” 

Ewa C. Wrocław 

………………………………………………………………………………….

„W 2002 przeszedłem żółtaczkę typu B. Choroba trzymała mnie 1,5 roku i wyleczyły mnie lekarstwa homeopatyczne. Wróciłem do pełni zdrowia. W 2011 chciałem wykupić polisę na życie. Niestety wyniki badania wątroby wykazały że są wyższe niż norma. Zdziwiło mnie to bo generalnie czułem się dobrze. Lekarz pod którego jestem okiem kierował mnie na przeróżne badania aby dowiedzieć się dlaczego tak jest. Nie dowiedział się i postanowił że skieruje mnie następnym razem na biopsję wątroby. Na ostatniej wizycie lekko się zdziwił bo wyniki się poprawiły. Pyta się co zrobiłem a ja na to no jak to co – LAMININKA.”

Krzysztof B. Brzeg